OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





GDZIE NA WEEKEND???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dick
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1183
Skąd: jestem z miasta :)

PostWysłany: Sob Paź 16, 2004 10:47    Temat postu: GDZIE NA WEEKEND??? Odpowiedz z cytatem

Nowy wątek, który może da się rozciągnąć.
Pomysł tematu przyszedł mi do głowy, gdy uświadomiłem sobie, że w tym roku nie miałem czasu na urlop Smile. Tak więc wolne chwile na wypoczynek pozostały mi jedynie w okresie weekendowym.
Zwracam się do Was z prośbą o propozycje ciekawych miejsc w najbliższej okolicy (max 200km od TG) - co można ciekawego zwiedzić, gdzie przenocować, gdzie dobrze zabrać dzieciaka, co warto zobaczyć itp.

No zaczynajcie pisać propozycje, a ja idę się pakować Smile
_________________
pozdrawiam
dick
(do usług + 22% VAT)
==============================
Administratorzy to się nie znają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomek
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 18

PostWysłany: Czw Paź 21, 2004 1:09    Temat postu: Olomouc! Odpowiedz z cytatem

Zwracam szanownym czytaczom uwage, ze w promieniu 200 km od naszego miasta lezy znakomity kawal bratniego kraju - Czech. Gdzie ludzie zyczliwi, ceny niewygorowane, zabytki odlotowe, krajobrazy roztomajite. No i piwko... Tylko niech ktos nie da sie zbalamucic i nie kupuje flaszek do domu. To nie jest piwo, to ersatz. Piwo - to ambrozja w szynku lub restauracji czepowana (lana przez min. 7 min z góry do kufelka z wielka piana, gdyz gaz musi ujsc, a z nim zle smaki). W Czechach bowiem piwo sie czepuje, a u nas tylko leje - po sciance to mozna i nalezy lac wylacznie w pisuarze. Zreszta co bede gadac - wezcie dowolne polskie "piwo" i nalejcie sobie z wysokosci 20 cm do kufelka, uzbrajajac sie w pare minut cierpliwosci. Poczujecie roznice.
A Olomouc to miasto, oddalone o 170 km, drugie miejsce po Pradze jesli chodzi o zabytki i knajpki. Atmosfera, zwlaszcza jesienia i wieczorem - jak w domu. Slowacja to niestety jeszcze kraj pastuszy, Czechy to kraj naszych Braci - Czechów. Zapraszam do Czech. Tomek.
PS. O 320 km oddalona jest kamienna, srebrna Kutna Hora, nasze miasto partnerskie. Chyba jeszcze piekniejsze. A co tam chyba- na pewno!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mati N.
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 566
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej jechać w góry Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bjorn
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 463
Skąd: Osada Jana

PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tomkiem , dokładnie Czechy to znakomity kąsek dla globloterów , polecam Hradec Kralove , miasto oddalone od polskiej granicy zaledwie 30 km , miasto piękne , dużo zabytków , dużo zielenie , pakrów , jakiś zameczek jest nawet , dużo pięknych wyremontowanych kamienic ,dardzo dobre jedzienie , - czeski ser Very Happy , mam do niego słabość Very HappyVery HappyVery Happy ale bym sobie teraz zjadł :O , pozatym życzliwi ludzie i niskie ceny , co do piwa nie polecam żadnego ! Sad((( odradzam wręcz , jak już to ewentualnie , Pilsner Urquell , Budweiser i chyba to wszystko Wink
W Hradcu pewnie jest wiele innych ciekawych miejsc do zwiedzania których nie znam , ponieważ ja tam byłem na festiwalu muzycznym , zatem 4 dni raczej spędziłem w innym miejscu , jednakże mam kilka fot z tego pięknego miasta , postaram się je zeskanować i wrzucić pozdrawiam !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group