OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





X Spartakiada Dzielnic

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brutus
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 196
Skąd: OSADA JANA

PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 11:18    Temat postu: X Spartakiada Dzielnic Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że w naszym mieście odbywają się rozgrywki sportowe pomiędzy dzielnicami tarnogórskimi zwane Spartakiadą Dzielnic.
W tym roku to już 10 edycja tych rozgrywek. W historii naszj dzielnicy zajmowaliśmy różne miejsca w klasyfikacji generalnej, a raz nawet zajęliśmy I miejsce (2002 rok).

Ja, jako członek Zarządu Rady Dzielnycy Osada Jana i osoba zajmująca się werbowaniem ludzi do poszczególnych konkurencji, staram się w miarę mojego czasu i możliwości organizować naszych sportowców.

Dziś chę się podzielić z Wami moimi informacjami i doświadczeniem.

Nie jesteśmy dużą dzielnicą więc i potencja nie tkwi tu za duża, lecz to może nawet lepiej, bo przynajmniej dużo osób się zna i wie kto w co jest dobry.
Jeżeli chodzi o dyscypliny, które wchodzą w zakres spartakiady to są to:

Piłka nożna.
Siatkówka halowa.
Siatkówka plażowa.
Biegi przełajowe.
Cross rowerowy - ostatnio coś nie Confused
Wędkarstwo.
Szachy.
Skat sportowy.
Tenis stołowy.

Są przymiarki do: Darta, Pływania, Piłki nożnej halowej - może kiedyś!?

W naszej dzielnicy nie ma większych poblemów z zorganizowaniem ludzi na zawody typu piłka nożna czy siatkówka, lecz większy problem stanowi zebranie ludzi na zawody takie jak tenis stołowy, szachy, biegi a czasem i wędkarstowo.

W tym roku mocno zdenerwowała mnie postawa naszych wędkarzy, którzy olali zawody pomimo zapenień, że pojadą oraz naszych piłakrzy, którzy zawsze prezentowali wysoką formę, a w tym roku doszli do finałów i po przegranym meczu półfinałowym nie przyszli na mecz o 3 miejsce!!

Nie była to sportowa postawa i pozbawia naszą dzielnicę punktów w generalnej klasyfikacji. A jest o co walczyć bo zawsze uczestnicy zawodów prócz dobrej zabawy i rywalizacji mają zapewniony poczęstunek, a zwycięzcy otrzymują medale (do III miejsca) + puchar za I miejsce.

Zwycięstwo w danej dyscyplinie honorowane jest dla dzielnicy 13 punktami, a dla uczestników nagrodą poza medalami i pucharem jest fotka z nazwiskami do prasy (Gwarek, Dziennik Zachodni).

W tym roku pozostało jeszcze do rozegrania kilka zawodów.
Najbliższe są w sobotę w Bobrownikach o 11:30 biegi przełajowe- Satdion "Górnik" Bobrowniki. Mam już ekipę lecz zapraszam wszystkich do kibicowania (a może nawet do startowania). Biegnie 8 zawodników w 2 kategoriach wiekowych (2 dziewczyny i 2 chłopców).

Inne, których terminarz podam później (listopad) to:
Tenis Stołowy (3 facetów i kobieta) SZUKAM CHĘTNYCH Exclamation Exclamation Exclamation
Siatkówka halowa - tu mam skład.
Szachy (3 facetów i kobieta) SZUKAM CHĘTNYCH Exclamation Exclamation Exclamation
Skat - tu niby są chętni, ale może zna ktoś z Was kogoś NAPRAWDĘ dobrego?

Czekam na Wasze opinie i komentarze.

O przebiegu spartakiady możecie również poczytać na stronie miejskiej pod adresem
http://www.tarnowskiegory.pl/index.php?lang=pl&menu=0&dzial=27&kat=199&flash=7








[url][/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dick
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1183
Skąd: jestem z miasta :)

PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 13:19    Temat postu: Re: X Spartakiada Dzielnic Odpowiedz z cytatem

Brutus napisał:
i potencja nie tkwi tu za duża


wypraszam sobie Smile

(a może miałeś na myśli potencjał??)
_________________
pozdrawiam
dick
(do usług + 22% VAT)
==============================
Administratorzy to się nie znają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ugacz
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 73

PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łubu dubu, łubu dubu...ma problemy z potencją...Prezes naszego Klubu:P

SmileSmileSmileSmileSmile i tak Osada wygra wszystko !!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ugacz
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 73

PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm
to było głupie !! i nie na temat

Faktycznie mogłaby się uaktywnić jakaś część mieszkańców której wizerunek Osady leży na sercu i mam tu na myśli m.in. osoby z OsadaNet które z tego co widziałem (czytałem) brały udział w debacie na Forum w sprawie marketu. Szachy czy skat nie są dyscyplinami które mogą narazić na kontuzję więc może ktoś z Was będzie zainteresowany? aaa wędka poprawnie używana też raczej krzywdy nie zrobi więc może i ten sport??

jak ktoś ma wątpliwości czy jego umiejętności są wystarczające aby reprezentować dzielnicę, niech śmialo wyzwie kogoś z sieci na pojedynek i się przekona, może to też pozytywnie wpłynie na relacje między członkami Smile
pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anger
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 335

PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgłaszam sie na ochotnika jeśli będe w tym dniu miał czas jeśli chodzi o tenis stołowy - brata zgłaszam jeśli będzie miał czas na szachy - był mistrzem powiatu szkół gimnazjalnych 2 lata temu
_________________
legalize it ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzesiek
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 167
Skąd: Bloki

PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dick na czym polega Skat Question Question Kiedyś o tym chyba czytałem ale zapomniałem na czym to polega... Laughing A czy do piłki halowej jest juz sklad Question Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dick
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1183
Skąd: jestem z miasta :)

PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzesiek - zasady skata:
http://republika.pl/zyli/
_________________
pozdrawiam
dick
(do usług + 22% VAT)
==============================
Administratorzy to się nie znają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Brutus
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 196
Skąd: OSADA JANA

PostWysłany: Czw Lis 03, 2005 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i niestety w ostatnich zwodach - biegi przełajowe - ze względu na nistawienie się kompletu zawodników na zawodach zajęliśmy zaszczytne ostatnie (VII) miejsce Sad

Został jeszcze Skat, szachy, siatkówka i ping-pong.

Zobaczymy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group