OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Zimno

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarlosFCB
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 10

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 21:56    Temat postu: Zimno Odpowiedz z cytatem

Czy Tylko ja mam takie odczucie czy rzeczywiście w naszych mieszkaniach jest zimno po prostu a administracja zaczyna palić jak są mrozy na dworze. Mieszkam w bloku na Kolorowej ale od jakiegoś tygodnia jest mi po prostu zimno początkowo myślałem że to tylko choroba ale stan zdrowia się poprawił a dalej zimno po nogach np.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jeremi
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 14

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzaj, dopiero mamy wrzesień. Proponuje cieplejsze skarpety i gorącą herbatę. Jak zaczną grzać to znowu trzeba będzie grubą kasę płacić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brutus
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 196
Skąd: OSADA JANA

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na klatkach są powywieszane informacje kiedy "zalewana" będzie instalacja CO. Ponadto Spółdzielnia w porozumieniu z MPECem ustaliła harmonogram właczania ciepła na wszystkich zasobach Gwarka.
Inną sprawa jest to, że przy bloku Słoneczników 46 MPEC nie skończył jeszcze modernizacji nitki ciepłowniczej.

A tak sumując to sezon grzewczy zaczyna się od 1 października.

Im wcześniej puszczą ciepło tym wcześniej będziemy za nie płacić , a pogoda może się jeszcze poprawi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group