OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Grupon na ASG (Manewry z Wykorzystaniem ASG)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Giełda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter
Aktywny
Aktywny


Dołączył: 02 Paź 2004
Posty: 169
Skąd: Kora

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 16:33    Temat postu: Grupon na ASG (Manewry z Wykorzystaniem ASG) Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania dwa grupony, każdy za 35 złotych (każdy o wartości 100 zł), ale w promocji za tyle je kupiłem. Oba ważne do końca listopada. Sam nie mogę ich wykorzystać z pewnych względów. Z tego co się orientowałem w czerwcu można się do kogoś dopisać by było w więcej osób, lub zabrać znajomych. Wtedy oni będą płacili 50 zł a nie 100 jako, że przyszły na imprezę "gruponową". Taką informacje dostałem przez telefon.

Grupony można zrealizować pod adresem Ul. Traktorzystów 1, 40-695 Katowice.

Oto opis gruponu:
"Groupon ważny przez 5 miesięcy od 01.07.2011, Oferta obejmuje manewry ASG z pełnym wyposażeniem
– replika broni,mundur, 300 kulek, okulary ochronne, opieka instruktora, Kolejne 300 kulek za dodatkową opłatą – 10 zł, Dodatkowo napój izotoniczny bądź herbata oraz kiełbaska z grilla gratis, Konieczna rezerwacja tel. 696 278 871 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku
nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz.wyprzedzeniem groupon przepada."
Dodatkowe informacjie można zdobyć pod adresem http://www.wasg.pl
Kody wyśle zaraz po otrzymaniu zapłaty na konto lub do ręki.

Chętnych proszę o kontakt.
_________________
Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci. Na Trapezie, Trapeziku, wisi Główka na Haczyku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Giełda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group