OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Problem z instalacją CORELA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bjorn
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 463
Skąd: Osada Jana

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 14:40    Temat postu: Problem z instalacją CORELA Odpowiedz z cytatem

Cześć.

mam mały problem i nie wiem jak go obejść.
Na nowym laptopie chciałem zainstalować corela 13 gdzie podczas instalacji pojawia się informacja :

"
Nie można urochomić aplikacji Corel Graphic Suite 13 w systemie.
Ta aplikacja może obniżyć poziom zabezpieczeń lub wydajność komputera ...... "

Jak to pominąć i zainstalować program ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
einstein
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 378
Skąd: tarn.góry

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema , musisz podać coś więcej o twoim laptopie jaki system masz i ogólnie dane techniczne. Jeśli masz Windows 10 to żeby zainstalować Corela na Windows 10, należy ręcznie uruchomić instalatora z wiersza poleceń (jako administrator) poleceniem:

MSIEXEC.EXE /i "F:\CorelX3\CGS13\setup.msi" TRANSFORMS="F:\CorelX3\CGS13\1045.MST" SETUPEXEDIR="F:\CorelX3\CGS13"

gdzie: F:\CorelX3 wskazuje na folder instalacyjny.

Po zainstalowaniu aplikacji należy doinstalować pozostałe moduły uruchamiając pliki z foldera CGS13:

PL.MSI - polski język

FONTNAV.MSI - BitStream Font Navigator

Jeżeli w wyniku instalacji zawiesi się Windows 10 (przestanie np. działać menu start) należy:

PPM kliknij na ikonę menu start i daj uruchom > wpisz regedit > gdy uruchomi się rejestr klikasz PPM na
HKEY_CLASSES_ROOT > dajesz uprawnienia > w zabezpieczeniach dodajesz pozycję Wszystkie pakiety aplikacji + ustawiasz uprawnienia na odczyt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group