OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Najnowsze wieści

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bjorn
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 463
Skąd: Osada Jana

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 1:38    Temat postu: Najnowsze wieści Odpowiedz z cytatem

Witam.

przeglądam sobie forum i stwierdziłem, że zapytam czy poza odnowieniem ( od strony technicznej ) naszego łącza internetowego co było znaczącym krokiem w przód planowane są jeszcze jakieś inne działania związane z naszą siecią ?

Zastanawiam się jakby to wyglądało i czy była by możliwość nadawania ( za dodatkową opłatą ) programów telewizyjnych tak jak inni dostawcy internetu też już to robią, stworzone by zostały 2 lub 3 pakiety telewizyjne, nie wiem jak to wygląda prawnie gdzie technicznie to trzeba by pewnie zaangażować się podobnie mocno jak to było w przypadku okablowania klatek i bloków kilka dobrych lat temu.

Mamy internet. OK, ale co dalej ? Robimy coś, rozwijamy się ? Ilu sieć ma w tej chwili użytkowników ? strona internetowa straszy wpisami z MAJA 2003. Nie korzystam dużo z Direct Connect, ale wydaje mi się, że sieć lokalna upadła. Okiem zarządu i administratorów da się to odbudować, jest na to w ogóle energia i pomysł ? Czy teraz już tylko działamy na zasadzie są opłaty, jest internet ?. Do widzenia!

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brutus
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 196
Skąd: OSADA JANA

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry temat na walne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group