OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Płonący autobus

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dick
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1183
Skąd: jestem z miasta :)

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 19:47    Temat postu: Płonący autobus Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj, tj. 22.04.2013 ok. godz. 15:45 flara gęstego dymu zatrzymała ruch na ulicy Wyszyńskiego. Objechałem korek i po ok. 1 godzinie wracałem.
Fotka zrobiona komórką, już po akcji, jak strażacy się zwijali.

_________________
pozdrawiam
dick
(do usług + 22% VAT)
==============================
Administratorzy to się nie znają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Morpheus
Aktywny
Aktywny


Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 114

PostWysłany: Wto Maj 07, 2013 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaje się, że to linia nr 80.
jak się nie mylę to jakieś 2 lata temu (w Kamieńcu koło szkoły) też spalił się autobus przegubowy, też 80`tka.
To linia wysokiego ryzyka więc uwaga pasażerowie -zaleca się wykupienie ubezpieczenia Smile chyba, że ktoś lubi "gorącą jazdę" Razz
A tak na marginesie to kto dopuszcza te szroty do użytku/ruchu i przewozu publicznego?
wiele lat jeździłem tą linią do Gliwic i rozmawiając z szoferami dowiedziałem się, że autobusy się sypią i są doraźnie naprawiane po to aby w ogóle wyjechały.
Mechanicy robią tak dziwne, a czasami niepojęte naprawy, że nawet MacGyver byłby pod wrażeniem!
Na koniec dodam, że sam byłem świadkiem jak szofer wzywał do opuszczenia pokładu bo kopciło się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group