OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





PROPOZYCJE DLA RADY DZIELNICY

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dick
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1183
Skąd: jestem z miasta :)

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 16:06    Temat postu: PROPOZYCJE DLA RADY DZIELNICY Odpowiedz z cytatem

Na forum zarejestrowanych jest ponad 80 użytkowników. Zdecydowana większość to mieszkańcy Osady Jana. Mamy pośród nas przedstawiciela Rady Dzielnicy. Może by to powiązać i wykorzystać?
Proponuję wątek, w którym możnaby się wypowiedzieć czego nam brakuje na Osadzie, a co leżałoby w gestii Rady Dzielnicy. Np. konieczne inwestycje (drogi, chodniki, place zabaw). Popatrzcie jak wyglądają piaskownice? Katastrofa! Jakie propozycje osiedle ma dla młodzieży? Może jakiś klub? Sala sportowa? Cokolwiek....
Rozwiązanie części naszych bolączek zapewne znajdzie się w kompetencjach Spółdzielni Mieszkaniowej GWAREK, ale dobrze byłoby je poznać, aby ktoś mógł je przedstawić w klarowny sposób.

Zapraszam do dyskusji Smile
_________________
pozdrawiam
dick
(do usług + 22% VAT)
==============================
Administratorzy to się nie znają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat tak mi się spodobał, że stowarzyłem osobne forum Smile.
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anger
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 335

PostWysłany: Sro Mar 02, 2005 0:07    Temat postu: w-f Odpowiedz z cytatem

świetnym pomysłem było stworzenie boiska do siatkówki plażowej przy dawnej sp4 - strzał w dziesiątke; chętnych nie brakuje i większość dba sobie o ten nowo powstały ''przybytek'';jak powiesili siatke to wisiała i wisiała aż nie zdjęli-normalnie nie do pomyślenia(zawsze ktoś ukradnie albo potnie,podpali itp.) wg. mnie inwestycje w tego typu rzeczy są trafne chociaż Osada jako tako nie dysponuje wolnym placem na nowe przedsięwzięcia to przeciez ma kilka starych które po modernizacji jak najbardziej mozna zaadoptować na pseudo boiska itp. inwestowanie w rozwój fizyczny dzieci opłaci sie wszystkim
_________________
legalize it ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dick
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1183
Skąd: jestem z miasta :)

PostWysłany: Czw Mar 03, 2005 14:10    Temat postu: TOPOLE i inne chwasty Odpowiedz z cytatem

Topole i inne chwasty...
Wycinać czy nie wycinać? - oto jest pytanie.
Dla mnie są brzydkie. Wiosną mam w mieszkaniu masę cicików przypominających kłębki waty, które wpychają się w granicę mego domostwa przez uchylone okna. Na chodniku mnóstwo klejących się kiełków.
Niektórzy zwą je chwastami wśród drzew.
Korzenie topoli rosną płytko wybrzuszając powierzchnię drogowego asfaltu czy płytek chodnikowych. Rośnie to to w górę w zastraszającym tempie ograniczając nasłonecznienie i przysłaniając widok z okna.
Nie lubię ich - wyciąłbym wszystkie. Jest tyle ładnych, niskopiennych, ozdobnych drzewek...


P.S. A te wierzby płaczące przed Kol.22 też mi się nie podobają. Przerośnięte takie i plują swoją wydzieliną jak się siedzi latem na ławce.
_________________
pozdrawiam
dick
(do usług + 22% VAT)
==============================
Administratorzy to się nie znają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jarecki
Aktywny
Aktywny


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 118
Skąd: TG Kolorowa 22

PostWysłany: Nie Sie 21, 2005 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można by się zgodzić z Dickiem i powyrywać te "chwasty" ale trzeba posadzić cos na ich miejsce. No i trzeba pamiętać, że drzewo nie rośnie rok tak jak inne rośliny tylko potrzeba na to lat.

Moim marzeniem odnośnie naszej Osady to zasadzenie takiej ilości drzew ile tylko jest możliwe. Wykorzystać dosłownie każdy kawłek zieleni, żeby posadzić tam jakieś drzewo. Najlepiej różne wielu, różnych gatunków tak aby przy okazji nasza młodzież poznała inne gatunki oprócz wspomnianej już topoli (a nie znała je tylko z książek).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group