OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Supremarket na Osadzie Jana
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brutus
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 196
Skąd: OSADA JANA

PostWysłany: Pią Sie 05, 2005 16:55    Temat postu: Supremarket na Osadzie Jana Odpowiedz z cytatem

Doszły mnie głosy, że w byłym żłobku na ul. Pogodnej planowane jest utworzenie jakiegoś marketu (nie wiem jakiego) i parkingu na 200 samochodów Shocked . Informacje mam od Don Diego.
Dziwi mnie to o tyle , że ja jako członek zarządu Rady Dzielnicy coś bym o tym musiał wiedzieć jako jeden z pierwszych.
Czyżby nasze władze miejskie podobnie jak poprzednie robiły interesy na naszym terenie bez informowania i akceptacji Rady Dzielnicy, która wkońcu po to jest!! Mad
Jeżeli okaże się to prawdą to potrwierdze te informacje na forum.

A tak poza tym co o tym myślicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dick
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1183
Skąd: jestem z miasta :)

PostWysłany: Pią Sie 05, 2005 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co myślimy???? hmmmm... parking i to duży, strzeżony, dla mieszkańców to fajna alternatywa dla samochodziarzy bez garażu.
A market? Kolejny? - na cholerę nam market?
_________________
pozdrawiam
dick
(do usług + 22% VAT)
==============================
Administratorzy to się nie znają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bjorn
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 463
Skąd: Osada Jana

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam , że przydała by się mała żabka czy biedroneczka , i to otwarta całą dobę , ponieważ niekiedy na prawdę coś jest potrzebne , a BP nie należy do tanich sklepów , co do marketó to słyszałem , że coś ma być niby też budowane w tym dołku przy kaczych dołach , niedaleko "jedynki"
a parking na 200 aut <wow> to sporo , bez kitu ta opcja to zła opcja !

peace.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anger
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 335

PostWysłany: Wto Sie 09, 2005 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszą opcją byłoby wg mnie wyburzenie całego tego cholerstwa i zrobienie ogrodzonego placu zabaw dla dzieciaków i to takiego z prawdziwego zdarzenia na wzór niemieckich spielplatz a nie jakies tam kolejne markety parkingi i inne dupsy - dzieciaczki napewno byłyby zadowolone a i zrzędliwi sąsiedzi którym nie w smak jest praktycznie całodzienne "hałasowanie, pisanie kredą po asfalcie, jeżdżenie na rowerkach i granie w piłkę'' również złego słowa by nie powiedzieli - z tym że teren ten jest pewnie prywatny więc cały mój wywód na nic ; a co do parkingu strzezonego to świetnie nadaje się do tego plac przy kotłowni bo podobno mamy zostać przyłączeni do centralnej sieci ciepłowniczej na fazosie jak większość osiedli w tg zresztą czyli chyba nasza kotłownia nie będzie juz dymić a napewno będzie tam jakiś stróż - można połączyć "przyjemne z pożytecznym" ;
bjorn zastanów się : jesli będzie market to napewno nie całodobowy a nawet jeśli to czy jest ci on naprawdę tak bardzo potrzebny? po te 2 piwa mozesz isc na te bp az tyle nie przepłacisz a inne zakupy mozesz robic jak dotychczas
_________________
legalize it ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bjorn
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 463
Skąd: Osada Jana

PostWysłany: Wto Sie 09, 2005 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam inaczej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brutus
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 196
Skąd: OSADA JANA

PostWysłany: Sro Sie 10, 2005 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludziska informacja o markecie jest już potwierdzona.Mam jutro w tej sprawie nadzwyczajne zebranie Rady dzielnicy i chcę znać jak najwięcej Waszych opini bym mógł wiedzieć jakie argumenty za i przeciw mają mieszkańcy naszej dzielnicy a szczególnie my, którzy mamy bezpośrednio są siadować z nowym sklepem.
Proszę o Wasze opinie.
Zebranie mam w czwartek o 18:00, więc się sprężajcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bjorn
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 463
Skąd: Osada Jana

PostWysłany: Sro Sie 10, 2005 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zdanie jest takie , że przyda się tutaj u nas mały market , nawet Bobrowniki mają , Fazos ma , wiec nie będzie przeszkadzać mi jego obecność.
Co do parkingu na 200 aut to ciekawe gdzie ? chyba nie chcą niszczyć tych zielonych terenó na byłym przedszkolu , zgadzam się z angerem , w miejscu kotłowni możnaby utworzyć całodobowy płatny parking , ludzie będą zadowoleni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anger
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 335

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wyrażam zdecydowany sprzeciw:) VETO - gdybyśmy mysleli tak jak bjorn to nie za ciekawie by u nas wyglądało - zasada " bo oni też mają " nie przekonuje mnie a sam market jest mi nie potrzebny ;
takie jest moje osobiste subiektywne zdanie w tym temacie ...
_________________
legalize it ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jarecki
Aktywny
Aktywny


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 118
Skąd: TG Kolorowa 22

PostWysłany: Sob Sie 13, 2005 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sparwie budowy marketu (po polsku to się chyba nazywa sklep, czy pawilon handlowy ect.) popieram angera. Moim zdaniem również nie potrzebna nam jest jakiaś "Bierdonka" i inny podobny. Na Osadzie jest dość sklepów żeby wszystko kupić, co potrzeba.

A teraz pomyśle, że jak wybudją to sklep to zaczną się "wędrówki ludów" z innych dzielnic TG czy innych miast, choćby tylko z głupiej ciekawości. Tym samym nasza cicha i sielankowa Osada już taka cicha nie będzie. Oczywiście ludzie będą przyjeżdżali samochodami i jak znam polskich kierowców każdy trawnik będzie zdewastowany (przynajmniej w sąsiedztwie chodnika czy ulicy), uliczki nasze na trasie dojazdowej będą zapchane jak ulica koło nowego kościoła w godzinach od 13:55 do 14:30 w każdą niedzielę a może i nawet chodniki, bo przecież po co na parking skoro można zaraz na skrzyżowaniu, bo potem łatwiejszy będzie wyjazd. Oczywiście nasze dzieciaki już takie bezpieczne na osiedlu nie będą, z uwagi na wzmożony ruch samochodów a przecież polscy kierowcy prawo i ograniczenia prędkości mają "w @#$@#$". Bojrn o tym nie pomyślał, boć to młody jeszcze chłopak i takimi kategoriami nie myśli.

I najważniejsze: jeśli to będzie jakiś tani sklepik (czy jak mu tam) to cała ekipa "lumpen proletariat", która urzęduje pod pawilonami na ul. Słoneczników przeniesie sie tutaj, a jak pokazuje doświadczenie na policję w TG liczyć raczej nie możemy (chodzi mi o jej aktywność operacyjną).

A! Trzeba sprawę postawić jasno: w czasie budowy cała zieleń (na terenach przylegających), z której nasze osiedle słynie, zostanie z pewnością zdewastowana. A rośnie tam min. 7 dębów i to bardzo ładnych.

Można by wszystkie te "za" i "przeciw" gromadzić. Ale i tak jestem przekonany, że tych "przeciw" będzie znacznie więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bjorn
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 463
Skąd: Osada Jana

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote]Bojrn o tym nie pomyślał, boć to młody jeszcze chłopak i takimi kategoriami nie myśli.
Cytat:


wypraszam sobie ;]

nie było z kim debatować na ten poważny temat , wypisame moje skromne zdanie popierające tę inwestycję, co więcej uważam , że jak Brutus dowiedział się o tym z czystego przypadku to "góra" ma już wszystko precyzyjnie zaplanowane i nie interesuje ich migracja ludzi z innych dzielnic , zresztą mnie też , samochody niszczyły , niszczą i będą niszczyć trawniki , więc o co chodzi ? zresztą ma być parking na 200 aut prawda ?
Ja myślę kategoriami jak to będzie jak już będzie , ponieważ nawet protest garstki osób wysunięty do GWARKA , może nic nie dać i nawet nie zostanie uwzględniony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bjorn
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 463
Skąd: Osada Jana

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tak mialo wyjść ale będziecie wiedzieć jak czytać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jarecki
Aktywny
Aktywny


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 118
Skąd: TG Kolorowa 22

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Bjornie. Otóż muszę cię oświecić: oni czyli "góra" nie maja nic obmyślone i nic zaplanowane. To co odbywa się teraz w TG to polityka wyprzedaży wszystkiego co tylko można, ponieważ poprzednia ekipa zadłużyła miasto i teraz ono tonie w długach. Więc Pan Szczerba i jego ekipa próbują jakoś temu zaradzić. Sprzedają, bo to ich zdaniem jest jedyny sposób na odłużenie miasta.
Z drugiej strony jeśli przyjąć twoją koncepcję to wogóle nie róbmy nic, bo i tak "to" ma być. Ja jednak tak nie uważam, trzeba robić co tylko się da, oczywiście jeśli się chce. A pisząc żeś młody i takimi kategoriami nie myślisz miałem na myśli troskę o nasze dzieci, bo one dla nas są najważniejsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Don Diego
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 350
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Nie Sie 21, 2005 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero wróciłem z urlopu i bardzo zmartwiła mnie informacja, że wiadomość o markecie się potwierdziła.
Jestem całkowicie PRZECIW (jezeli ma to jeszcze jakies znaczenie) !!
A dlaczego - bo całkowiecie zgadzam się z Jareckim !
_________________
Pozdrawaiam
Don Diego de la Vega
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mati N.
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 566
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 10:57    Temat postu: Supermarket Na osadzie Jana Odpowiedz z cytatem

i co będzie w końcu ten supermarkat czy nie

Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzesiek
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 167
Skąd: Bloki

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem dzis w Dzienniku Zachodnim że na Osadzie ma powstac market "Biedronka" Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group